[Ігри] Fruit Ninja HD


Категорія: 

Fruit Ninja скачать безплатно

Гра Fruit Ninja HD сподобається не тільки представницям прекрасної статі, які більшу частину свого часу проводять на кухні за приготуванням їжі, а також знайде своїх шанувальників і серед сильної половини людства. Можливо, хоч і віртуально їм сподобається шматувати різного роду фрукти тим самим відточуючи навички роботи на кухні. Яскрава графіка, динамічний движек і море задоволення в одному "флаконі" і все це Fruit Ninja HD!

 

У новій версії Fruit Ninja HD 1.7.4 додано нові леза, новий фрукт - новий персик, нові фони і новий магазин! У версії Fruit Ninja HD 1.3 покращена графіка, в гру доданий гранат, нова анімація соку, нова музика, нові комбо-удари! У версії Fruit Ninja HD 1.2.2 виправлені всі помилки! У версії Fruit Ninja HD 1.2.1 виправлені всі помилки, поліпшена графіка, робота програми оптимізована. Не забудьте пограти і в окрему частину Fruit Ninja - Fruit Ninja: Puss in Boots HD !

Завантажити Fruit Ninja HD можна з нашого сайту  прямо зараз:

 

 
 
 

 Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.