[Програми] Flashlight. iPhone як ліхтарик.


Категорія: 

Хотілося б почати з того, що всім нам не вистачає життєво важливих програм для нашого улюбленого гаджета. І справа навіть не у відсутності його в App Store, а в тому, що їх дуже багато, і я гублюся. Для мене таким додатком став ліхтарик від компанії iHandySoft Инк 

Сам додаток являє собою ліхтарик, який буде корисний, коли, наприклад, в будинку відключили світло, і перше, що опиниться під рукою - це ваш iPhone, або ж, наприклад, ви хочете перевірити вашу поштову скриньку (так, справжню:), а відкривати зовсім не хочеться, і достатьо буде просто посвітити. Таких ситуацій може бути мільйон, не мені вам розповідати про можливості застосування ліхтарика. Включення і вимикання ліхтарика здійснюється за допомогою великої кнопки на екрані.
 
 
На вкл / викл вказує зелений індикатор над кнопкою включення. Звичайно, це чиста формальність.
 
 
На цьому функціонал не обмежується, також під ліхтарик є кілька додаткових фіч, таких як сигнал SOS (якщо ви, наприклад, в лісі загубили друзів і хочете їм про це повідомити), установка періодичності мигання ліхтарика і чудовий компас (що дуже зручно в поході) .
 
 
 
Для того, щоб подивитися інші продукти виробника, вам зовсім необов'язково заходити в App Store - досить натиснути на маленьку кнопку в правому верхньому куті екрану, і перед вами випаде табличний список додатків.
 
 
 
І найголовніше, розробник віддає нам це чудо задарма, так як це Lite версія. Хотілося б додати, що решта програми зі списку теж безкоштовні. Сподіваюся, даний огляд був вам корисний.

 

Посилання на додаток

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.