Cydia


PwnTunes: додаємо музику на iPhone і iPad без iTunes [Cydia]

02/12/2015 - 16:00
Категорія: 

Apple обмежила багато функцій iOS. На відміну від настільної OS X, в мобільній ОС не можна встановлювати «неофіційні» додатки або тонко налаштовувати ОС, як, наприклад, за допомогою того ж Терміналу. Тільки завдяки джейлбрейку користувачі iPhone і iPad можуть передавати по LTE відео YouTube в хорошій якості, панорамування, фільтри в камері і режим Slow Motion на непідтримуваних пристроях, обмінюватися файлами між гаджетами через Bluetooth. Також власникам джейлбрейкнутих пристроїв доступна можливість «заливати» музику на пристрої без iTunes.

Бюджетний фітнес-браслет Xiaomi тепер підтримує повідомлення з iPhone

31/05/2015 - 14:30
Категорія: 

Представлений рік тому фітнес-браслет Xiaomi Mi Band отримав розширену підтримку пристроїв на iOS. У Cydia вийшло доповнення до офіційного додатку китайського виробника, що дозволяє взаємодіяти з електронним пристроєм. Спортивний трекер Xiaomi, нагадаємо, відрізняється низьким цінником - в роздробі його ціна становить $15.

Як налаштувати відправку повідомлень iMessage і SMS з комп'ютера на Windows [Cydia]

27/03/2015 - 16:00
Категорія: 

Apple, як відомо, запропонувала користувачам Mac настільний клієнт для фірмового месенджера iMessage. Власники комп'ютерів на Windows можуть скористатися утилітою Remote Messages: вона відкриває повний доступ до функцій iMessage і SMS на iPhone.

Вийшла оновлена ​​версія Cydia з виправленням помилок і поліпшеною багатозадачністю

06/11/2014 - 16:15
Категорія: 

Розробник Джей Фріман, відомий в Мережі як Saurik, випустив нову версію магазину неофіційних додатків Cydia для iPhone, iPod touch і iPad з джейлбрейком. Оновлення під індексом 1.1.16 вирішує помилку, пов'язану з відновленням образу пристрої з резервної копії. Остання приводила до необхідності повторно встановлювати заново Cydia.

Вийшло оновлення фреймворка Cydia Substrate для iOS 8

29/10/2014 - 16:00
Категорія: 

Джейлбрейк iOS 8, випущений в середу, став для багатьох володарів iPhone і iPad найбільш значущою подією року, місяця, що минає. Користувачам відкрили доступ до додатків, які не можна встановити з офіційного джерела. Однак після використання Pangu8 - оновленого експлоїта для пристроїв на iOS 8 і 8.1 - з'ясувалося, що багато твіків та неофіційні розширення не працюють. Одні надбудови пропадають з пристроїв після перезавантаження, інші призводять до глюків в системі і викликають випадкові перезавантаження робочого столу.

PodSwitcher - повноцінний плеєр в багатозадачності

27/07/2014 - 20:45
Категорія: 

Нещодавно в Cydia з'явився вельми цікавий твік, який сподобається користувачам, які часто слухають музику на своєму iPhone і не задоволені штатним функціоналом iOS. Називається твік PodSwitcher і його завдання урізноманітнити користувальницький досвід щодо управління своєю музикою.

Auxo 2 - наступний крок на шляху до ідеальної багатозадачності

04/04/2014 - 22:45
Категорія: 

У часи, коли iOS була сповнена тіней, обсягу і текстур, а про прозорість і плоскому мінімалізмі ніхто й думати не смів, величезною популярністю користувався джейлбрейк-твік Auxo від розробника Sentry. Мало сказати «популярністю», він був одним з найбажаніших  популярних додатків, оскільки в корені змінював звичну на той момент панель багатозадачності з ярликами, вписаними у вузьку рядок на повноекранний режим з мініатюрами і розширеною функціональністю. Користувачам дуже подобалося незвичайна вистава про спосіб перегляду запущених додатків і їх завершенні, сподобався цей твік і програмістам Apple, які часом реалізують популярні ідеї джейлбрейк-спільноти в нових версіях мобільної операційної системи.

[Cydia] Як створити свої анімовані шпалери для iOS 7

Категорія: 

У iOS 7 вперше за всю історію мобільної платформи з'явилися анімовані шпалери. Новий тип фонових зображень можна знайти в стандартному меню в розділі "Динамічні". На жаль, асортимент шпалер сильно обмежений, а додати нові донедавна не представлялося можливим. За допомогою джейлбрейка всі бажаючі можуть виправити цей недолік, розширивши бібліотеку живих шпалер iOS 7.

Як обійти захист від несертифікованих Lightning-кабелів і аксесуарів в iOS 7

Категорія: 

Пристрої на операційній системі iOS 7 навчилися визначати несертифіковані Lightning-аксесуари. При підключенні до смартфонів і планшетів сторонніх кабелів на екрані з'являється попередження «Даний кабель або аксесуар не сертифікований, тому надійність його роботи з цим iPhone не гарантовано».

CocoaNuts готує до релізу твік Celeste 2 для передачі файлів через Bluetooth

Категорія: 

Чудові новини для користувачів Celeste - джейлбрейк-утиліти для обміну файлами через Bluetooth на iPhone, iPod touch і iPad. Компанія CocoaNuts повідомила про розробку нової версії твіка, сумісної з пристроями під керуванням iOS 6.

Як включити режим панорамної зйомки на iPhone 4/3GS, iPad і iPod touch

Категорія: 

Одним з важливих нововведень в iOS 6, яке Apple колись просувала в рекламному відео , є режим панорамної зйомки, супроводжуваний миттєвим захопленням картинки. З його допомогою можна створювати 28-мегапіксельні панорамні фотографії. 

Панорама в iOS 6 працює тільки на пристроях iPhone 5 і iPhone 4S. PanoMod - це спеціальний твік з Cydia, який дозволяє активувати режим кругової зйомки на будь-яких девайсах під управлінням актуальної операційної системи, зокрема на планшетах iPad.

[Cydia] InstaLauncher: доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд

Категорія: 

InstaLauncher - це новий твік з Cydia, який дозволяє «отримати доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд». Оригінальний слоган розробників відображає головну суть нової утиліти " - Можливість швидко запустити будь-яку програму, не перегортаючи екрани iOS."

[Cydia] Ayra: список повідомлень і системні вимикачі на екрані блокування iOS

Категорія: 

Ayra - це новий джейлбрейк-твік, який змінює принципи взаємодії з екраном блокування iOS. Додаток дозволяє отримати доступ до всіх повідомлень і більшості системних вимикачів безпосередньо з локскріну ОС.

[Cydia] Mappr: карта вашого міста замість пошуку Spotlight

Категорія: 

Mappr - свіжий джейлбрейк-твік з Cydia, який дозволяє замінити вміст сторінки пошуку Spotlight в iOS географічною картою місцевості. І хоча така ідея звучить вельми оригінально, реалізація твіка покищо залишає бажати кращого.

[Cydia] QR-рідери для стандартної Камери

Категорія: 

Хотіли б ви без установки зайвих програм з App Store наділити функціонал Камери iOS можливістю розпізнавання QR-кодів? Щоб додати відповідну функцію в стандартний додаток "Камера", необхідно спочатку виконати процедуру джейлбрейка пристрою, а потім зайти в магазин неофіційних додатків і завантажити твіки Decode Camera і NativeQR.

Сторінки

Subscribe to RSS - Cydia