Apple патентує свою 3D камеру


Категорія: 

Недавня заявка на патент підтверджує, що в пристроях Apple рано чи пізно може з'явитися 3D камера. Це буде щось схоже на систему 3DS Nintendo, яка включає в себе подвійну налаштування камери - автостереоскопічних можливість відображати глибину зображення.

У патентній заявці ідея викладена наступним чином:

Система може використовувати різні датчики зображення для збору типів даних. Одночасно можуть працювати датчики яскравості, кольоровості і 3D.Може бути застосована генерація вирівнювання перетворення для всіх відразу.Наприклад, для того, щоб отримати цілу картинку спрацьовує датчик - знімається окремо яскравість, окремо кольоровість, тривимірна сцена і процесор обробляє все це, створюючи композитне зображення, що відповідає всім трьом параметрам.

Дуже цікава концепція. Одне можна сказати точно - якщо б такий пристрій втілилося в життя - життя його було би усередині iPhone.

Заявки від Apple регулярно потрапляють на розгляд у патентні бюро США та Європи, але не всі знаходять кінцеву реалізацію в готових продуктах. Багато хто працює на перспективу і на випередження конкурентів. Нам як і раніше не відомо, чи буде 3D камера в прийдешніх гаджетах Apple, але ідея насправді хороша.

 

 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.