Фотографії нового прототипу iPhone


Категорія: 

Вже навіть не смішно. Історія знову повторюється .

Походження фотографій прототипу, як і його поява на публіці задовго до офіційного анонсу - подія дивна для настільки секретною компанії. Перед нами може бути підробка. Але поки що все говорить на користь того, що саме такий смартфон ми побачимо на одній з презентацій Apple в липні або вересні.

Ресурс BGR роздобув у свої руки прототип нової моделі iPhone, створеної спеціально для мереж T-Mobile - оператора, американський підрозділ якого незабаром може перейти під крило AT & T. Апарат може похвалитися наявністю великої кількості сервісних програм, які моментально видають  пристрій як тестовий зразок. Девайс працює під управлінням IOS 4, схожою на ту, що показували У недавніх в'єтнамських роликах . Помилуйтеся.

Це ще не все. Сайт 9to5mac нагадав про те, що у файлах останніх версій IOS були знайдені сліди якогось прототипу № 94, що працює на новому двоядерному процесорі A5. Якщо вірити наклейці на задній панелі, перед нами саме ця модель.

BGR поки не підтвердили і не спростували домисли щодо заліза в гаджет.Очевидно одне: якщо на фотографії зображений справжній iPhone, вже дуже скоро в поштову скриньку редакції опуститься «лист щастя» з Купертино.Будемо стежити за розвитком подій.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.