MxTube: завантаж весь YouTube


Категорія: 

скачати відео ютуб

Навряд чи знайдуться люди, яким подобається синхронізація з iTunes в її сьогоднішньому варіанті. Потрібно приєднувати дроти, завантажувати щось на комп'ютер, синхронізувати, телефоном у цей момент користуватися не можна, хоча не зрозуміло чому якщо я додаю фото, мені забороняється включити Skype. А якщо завантажується відео? Тоді півгодини втрачені точно. Добре було б діяти за схемою "Включив. Побачив. Завантажив", хоча що заважає? При наявності джейлбрейка і програми MxTube можна позбутися iМонстра, який пожирає час.
 
MxTube дозволяє качати відео з YouTube.com, найбільшого відеохостингу, на великій скорості.Простой інтерфейс, вбудований програвач-що ще потрібно?
 
 
P.S. У програми виявлена ​​цікава особливість: гаджет, на якому раніше була встановлена ​​MxTube, був перепрошитий і зроблений джейлбрейк, після повторної установки MxTube всі відео збереглися!
 
P.P.S. Збереглися тільки посилання на відео :(
 
Скачати можна в репозитарії BigBoss безкоштовно.

 Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.