[Ігри] Dead Trigger став безкоштовним


Категорія: 
Дана гра стала безкоштовною. ну як сказати безкоштовною, розробники перевели її на free-to-play систему. Можливо, зараз почнуться гнівні вигуки, що таку гру своїм  IAP зпоганили, що тепер вона стала повним жахом. Найрадикальніші противники цієї схеми розповсюдження безумовно згадають Gameloft і зроблять порівняння з ним, а також підкреслять, що більше не будуть грати в ігри від Madfinger Games.
Але купувати ніхто не зобов'язує всі ці бонуси, що полегшують проходження гри. Можна спокійно пройти гру і без них, лише на власному вмінні грати. Ну а якщо у вас не вийде пройти гру просто так, то далі вже все залежить від вас: або гру видаліть, або витратіть долар.
 
Варто зазначити, що на Android гра відразу поширювалася безкоштовно. Розробники навіть окремо наголосили це. За їхніми словами в усьому винне піратство, що дохід з продажів був настільки низький, що розробка цієї версії навіть не окуплялася.
 
 
З приводу перекладу гри в F2P на iOS, коментарів поки не було, та й невідомо чи будуть. Бути може розробникам просто захотілося отримати побільше грошей, може теж так і не окупилася розробка. У будь-якому випадку звинувачувати їх я не буду - робота над нею не припинена, гра постійно оновлюється.
 
 
Якщо підвести лінію вищенаписаному, то висновок простий. Зараз в одну з найкрасивіших ігор на платформі може пограти абсолютно будь-хто, і якщо ви цього ще не зробили, то зараз саме час.
 

Бізнес і Інтернеті - це така справа, яка потребує дуже багато часу, тому допомога і підтримка сайтів вам однозначно буде потрібна. Довірте свої справи спеціалістам!
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.