DFU режим в iPhone та iPad (DFU mode)


Категорія: 

Існує два режими перепрошивки iPhone: Recovery Mode і DFU mode. Обидва з них видалять всю інформацію на телефоні і прошиють BaseBand в разі його відсутності.

Recovery Mode

У Recovery Mode ви можете перепрошити телефон через iTunes використовуючи файл прошивки. Ipsw. Це вирішує багато проблем.

Щоб увійти в Recovery Mode:
 - Затисніть одночасно кнопки Home (чорна кнопка з квадратиком на лицьовій стороні) і кнопку Power (зверху). Айфон покаже слайдер виключення телефону, після чого екран згасне і покриється тонкими білястими лініями. Не відпускайте кнопки. Тримайте їх gjrb  Айфон почне завантажуватися. Через 15-25 секунд на екрані з'явиться зображення кабелю і значок iTunes. Тепер кнопки можна відпустити.
- Підключіть телефон до комп'ютера і запустіть iTunes. На повідомлення про необхідність перевірки оновлень натисніть "Check Now". Після цього iTunes покаже iPhone в режимі відновлення. Для перепрошивки затисніть Shift і клацніть на Restore. У вікні вибору файлів вкажіть файл прошивки, який хочете використовувати.

DFU Mode

DFU (Device Firmware Upgrade) mode відрізняється від Recovery Mode тим, що діє в обхід операційної системи iPhone і безпосередньо перепрошивати firmware. Це дієвий метод і він дозволяє вирішувати такі проблеми, як неможливість перепрошити через iTunes в Recovery Mode, неможливість розблоковувати телефон і т.п. Я б рекомендував використовувати його завжди, щоб уникнути зайвої метушні з перепрошиванням і непотрібних проблем.

Щоб увійти в DFU Mode:
- Закрийте iTunes;
- Підключіть телефон до комп'ютера;
- Вимкніть телефон;
- Затисніть кнопки Home і Power рівно на 10 секунд;
 - Відпустіть кнопку Power але продовжуйте тримати Home до тих пір, поки комп'ютер не відобразить новий USB-пристрій. Цього може і не відбутися - у такому випадку, тримайте Home протягом 20-30 секунд;
- Екран телефону не буде включатися в DFU Mode, не чекайте;
- Запустіть iTunes і слідуйте вищенаведеними вказівками з перепрошивки. Екран телефону може загорітися білим - це нормально.

 

Відеоінструкція по режиму DFU:Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.