Львів'янин зробив кращу гру для iPad в світі


Категорія: 
28-річний львів'янин Максим Гринів зробив кращу гру року і виграв найпрестижнішу нагороду в світі по частині розробки мобільних ігор - «iPad Game of the Year». Хлопець працював над своєю грою Contre Jour сім місяців з початку року. А споживачу її вже запропонували в кінці серпня, і вона відразу полюбилася геймерам, навіть незважаючи на те, що зроблена в чорно-білих кольорах. До цього вона встигла завоювати звання кращої у Франції, Німеччині, Італії, Японії.
 
Львів'янин придумав пригоди забавного одноокої круглої істоти, яка бродить у вигаданому світі. Про Максима відомо, що він працював раніше програмістом. У своєму блозі він пише, що зараз настав золотий вік, «коли одинаки без бюджету можуть конкурувати з монстрами і вигравати».
 
Ця гра стартувала 24 серпня 2011 року, раніше вже отримувала чимало нагород, зокрема - номінувалася на E3 в категорії Game Critics Awards.
 
У грі користувачеві пропонується управляти істотою, схожим на кулю-міхур, яке має пробиратися крізь перешкоди і збирати предмети, що додають ті чи інші можливості і навички для проходження рівнів. Всього в грі - 60 рівнів різної складності.
 
Премія iPad Game of the Year вважається однією з найбільш престижних, її вручають всього один раз в рік і всього одній грі.
 
Раніше «Contre Jour» отримала номінації та перемогу в категорії «iPad game of the Year» в Сполученому Королівстві, Франції, Німеччини, Італії, Голландії, Іспанії, Японії та ряді інших країн.
 
А ось великі розробники ігор в Україну, на жаль, не так перспективні: минулого тижня стало відомо про намір розробників «Козаків» і STALKER закрити свою компанію.
 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.