[Cydia] AnyAttach: твік для швидкого відправлення фото, відео і будь-яких файлів поштою


Категорія: 
Що може відправити поштою типовий користувач iPhone? Фотографії, власні відеозаписи і все, мабуть, - на цьому список можливих email-вкладень закінчується. Незважаючи на те, що користувачі iOS-пристроїв з джейлбрейком мають доступ до файлової системи, вони також не можуть скинути по милу нічого іншого. Але, на відміну від власників оригінальних iГаджетів, для вирішення цієї проблеми їм досить встановити твік AnyAttach.
 
AnyAttach дозволяє відправляти поштою будь-які файли з iOS. Ідея прикріплювати до листів файли стара, як сама електронна пошта, і якщо вас на лякає заплутаність файлової системи, то ви можете сміливо поставити твік AnyAttach і реалізувати завітну функцію.
 
 
Після установки аддона у вас також з'явиться можливість швидко прикріплювати фотографії та відео з самого листа. Для цього потрібно зробити тап по значку скріпки і зайти в розділ Photo / Video.
 
 
Перед установкою твіка необхідно здійснити джейлбрейк iPhone, iPod touch і iPad.
 
Завантажити AnyAttach вартістю $1.99 можна в Cydia з репозиторію BigBoss.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.