Angry Birds Heikki: пташині гонки від Rovio


Категорія: 
Angry Birds гра
Геймстудія Rovio на піку свого розвитку вирішила порадувати шанувальників «Злих пташок», які почали сумувати від монотонних рівнів відомої аркади. Днями вони запустили промо-сторінку , На якій красується мордочка червоною птицею, в очах якої відбивається траса. Прямо Круті гонки якісь..
Незважаючи на недавній реліз космічних птахів, фінські розробники не збираються зупинятися і готують справжні гонки за участю всіх своїх пернатих героїв. Приставка Хейккі в назві нової іграшки означає активну участь в проекті фінського гонщика Формули-1 Хейккі Ковалайнен, в команді якого, до речі, виступає російський гонщик Віталій Петров.
 
Немає нічого дивного в тому, що аркадна гра раптом стане гоночною. Компанія Rovio збирається піти шляхом, яким колись пішли розробники з Nintendo і Sega, випустивши гоночні римейки своїх популярних аркад - Mario Kart і Соник & Sega All-Stars Racing. Angry Birds Хейккі з'являться в App Store вже зовсім скоро - 18 червня.
 

Почитайте цікавий огляд Samsung Galaxy Tab 2 10.1 по этой ссылке.Параметри та фото.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.