ВКонтакті для Android — новий дизайн та підтримка планшетів


08/03/2016 - 11:15
Категорія: 

Популярна соціальна мережа «Вконтакті» випустила апдейт свого мобільного додатку для операційної системи Android. У новій версії користувачів чекає оновлений дизайн і кілька нових функцій. Цікаво, що девелопери апгрейдили вбудований в клієнт музичний плеєр, - той самий, який раніше довелося виключити з iOS-версії, так як він не відповідав правилам App Store.

Перш за все, варто звернути увагу на нову систему оновлення стрічки новин - відтепер нові записи додаються в неї автоматично. Підвантажені новини будуть відображатися у верхній частині списку. Також з'явилася кнопка миттєвого переходу до останніх записів.

Всі зовнішні сторінки в додатку відтепер будуть відкриватися у вбудованому браузері. Розробники порахували, що дана опція заощадить юзерам час. Втім, це не означає, що користувачі не зможуть відкривати ті ж посилання, але за допомогою сторонніх браузерів - девелопери передбачили й такий варіант.

Змінилося і відображення профілю користувачів. На основній сторінці аккаунта зверху буде знаходитися фото користувача, знизу - основна інформація. Повідомлення, які ще не були прочитані можна буде розрізняти по маркуванню синьою крапкою. Переписка в діалогах відтепер розбивається на групи, в залежності від часу їх відправлення. Тобто, повідомлення відокремлюються особливої ​​міткою, якщо вони відправлені з різницею в кілька годин. Крім того, під кнопкою створення нового повідомлення буде розташовуватися віконце з миттєвим переходом до діалогів з п'ятьма обліковими, з якими користувач найчастіше веде переписку. ВКонтакте для Android

В оновленні з'явилася можливість, крім перегляду та коментування фотографій, ділитися ними з друзями або відправляти їх до себе на стіну. Змінився і зовнішній вигляд аудіопрогравачем. Також з'явилася кнопка для змішування у випадковому порядку аудіозаписів. Не забули адаптувати останню версію програми і для планшетів.

Про те, коли вийде апдейт для iOS-версії розробники не повідомляють.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.