Neutron - магнітні тримачі для iPhone і iPad з захистом від електромагнітного випромінювання


28/03/2016 - 17:30
Категорія: 

Магнітні тримачі для гаджетів - і ефектна, і корисна в побуті річ. Свій погляд на те, яким повинен бути такий аксесуар, представила компанія Ananda Svarupa Das.

Виробник - вже не новачок на ринку подібних пристроїв. Проаналізувавши відгуки покупців за своїми попереднім продуктам, в Ananda зрозуміли: людям потрібен магнітний тримач без необхідності приклеювати його до поверхні, а також металеве кріплення-пластина (щоб, знову-таки, нічого не клеїти).

Сказано - зроблено: на днях компанія запропонувала користувачам краудфандінгової платформи Kickstarter профінансувати відразу кілька «просунутих» аксесуарів для кріплення iPhone і iPad до різних поверхонь.

Mount Case

Тонкий (8,7 мм) чохол для iPhone 6 / 6s з м'якого матового Термополиуретан і «подушкою» з мікрофібри. Всередині знаходиться металева пластина - вона притягається до магніту всередині зовнішнього держателя, тим самим утворюючи надійну зчеплення.

В якості власника з магнітом на кінці виступають «гудзики» Neutron S 2.0 і S Classic, сигарообразная Neutron A і гнучка штанга Dundabunga.

 

Attachment Disc

Якщо користувач не любить чохли, а то і зовсім користується не підтримуваною моделлю телефону, його може зацікавити інша новинка - зовнішня пластина. На неї, до речі, можна вішати не тільки iPhone або iPad, але і інші речі - наприклад, пульт від телевізора.

Є й пластини більшого розміру - але їх уже, звичайно, краще вкладати в чохли.

Neutron Air

Як легко здогадатися з назви, цей тримач призначений для власників автомобілів. Air Mount кріпиться до дефлекторів (вентиляційна решітка) в салоні.

 

Захист від електромагнітного випромінювання

Приємний бонус для тих, хто думає про надійність своєї техніки. Кожен з власників зроблений в цьому сенсі як годиться - у магнітів дотримана полярність, що створює захисний вигин в магнітному полі і захищає iPhone, iPad і будь-яку іншу техніку від перешкод.

У Ananda впевнені: люди, які заклеюють веб-камеру своїх ноутбуків стрічкою, не так вже й не праві. Адже вже зараз хакери збирають зображення людей через «вебки»! Захиститися від них можна за допомогою елегантної накладки Nope - вона просто закриває вічко камери до тих пір, поки там вам не знадобиться (а заодно і забезпечує і електромагнітну безпеку).

Комплект з трьох «антишпигунів» Nope коштує 7 доларів, власники Neutron - від 15 до 30, Mount Case - $20. У разі успіху кампанії зі збору коштів перша партія аксесуарів буде відправлена ​​замовникам в червні.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.