Скільки iPad, iPhone, Apple Watch і iPod вдалося продати Apple за перший рік після релізу


26/04/2016 - 18:15
Категорія: 

У неділю, 24 квітня, Apple Watch «відзначили» свою першу річницю - смарт-годинник від Apple надійшли в продаж в цей день рівно рік тому. Деякі експерти вважають, що смарт годинники Apple Watch - перший по-справжньому інноваційний продукт компанії з часів виходу iPad в 2010 році. За перший рік Apple реалізувала 19,5 млн планшетів.

За даними аналітиків, за дебютний рік було продано 12 мільйонів наручних девайсів Apple Watch, що становить 61% від світових продажів всіх «розумних» годинників. Гаджет вартістю близько $500 приніс компанії прибуток в розмірі 6 мільярдів долларів США.

Примітно, що число проданих за перший рік Apple Watch в два рази перевищує цей показник для iPhone. Так, за перші 12 місяців з моменту виходу першого iPhone купертіновци продали 6 млн смартфонів. Незважаючи на високий рівень продажів, годинник викликають захват далеко не у всіх. Одним вони здаються марними, а інші вважають, що Apple ще належить виконати багато роботи для того, щоб зробити продукт по-справжньому незамінним.

Як би там не було, незадоволені годинниками користувачі все ж знаходяться в меншості. За даними дослідження аналітиків Wristly, з 1150 власників Apple Watch 93% «задоволені» або «дуже задоволені» гаджетом.

В даний час Apple імовірно працює над новою версією смарт-годинників. З чуток, пристрій буде тоншим оригінальної моделі і отримає більш швидкий процесор. Багато користувачів також хотіли б, щоб новинка підтримувала стільникову мережу за допомогою eSIM-карт, що дозволило б відповідати на дзвінки прямо з зап'ястя.

Нещодавно Apple оголосила про те, що кожне нове додаток для операційної системи watchOS 2, внесене в App Store після 1 червня 2016 року, буде працювати як самостійна програма. До сих пір всі програми на Apple Watch були «відображенням» додатків з iPhone і не могли працювати без прив'язки до смартфону.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.