Apple Music в iOS 10: новий дизайн, тексти пісень і спрощений інтерфейс


07/05/2016 - 12:45
Категорія: 

Не минуло й року з моменту запуску Apple Music, а в Apple вже почалася робота над масштабним редизайном музичного сервісу. З чуток, повністю оновлений Apple Music буде представлений на конференції розробників WWDC 13 червня, а поки що компанія готує зміни, які торкнуться Apple Music на всіх підтримуваних пристроях.

Як повідомляє Марк Гурман з 9to5Mac з посиланням на обізнані джерела, оновлена ​​версія Apple Music знаходиться в розробці ще з кінця минулого року, і в лютому робота над новим дизайном активізувалася. Стрімінговий сервіс отримає новий користувальницький інтерфейс і ряд можливостей, а вже існуючі функції будуть спрощені і реорганізовані.

На зміну існуючого в даний час барвистому, напівпрозорому дизайну прийде більш простий, з використанням тексту на чорно-білому тлі. Наприклад, колір призначеного для користувача інтерфейсу більше не буде змінюватися відповідно до обкладинкою музичного альбому, що програється. У той час як для користувача інтерфейс стане скромнішим, оформленню альбомів, навпаки, буде приділено більше уваги. За словами джерел, яким пощастило побачити оновлений Apple Music, обкладинка буде займати більшу частину екрану. У новій версії сервісу користувачам стануть доступні і тексти пісень.

У користувачів сервісу з'явиться більше можливостей для просування і обміну піснями, проте «соціальна» функція Connect і радіо Beats 1 залишаться практично без змін. Також в новому сервісі постане у всій красі фірмовий шрифт San Francisco. У нинішньому році купертіновці планують розширити використання свого шрифту - він стане практично ексклюзивним для додатків від Apple, операційних систем, маркетингових матеріалів і онлайн-сервісів.

Зміни торкнуться сервісу в цілому, однак особлива увага буде приділена функції «Для вас» - розділу, де користувачеві рекомендуються пісні, альбоми та артисти. Для більшої зручності його інтерфейс буде спрощено. Замість розділу «Нове» з'явиться «Перегляд» ( «Browse»), в якому рейтинги, музичні жанри і плейлисти будуть впорядковані більш ефективно.

Підтримка Apple Music буде реалізована за замовчуванням в iOS 10, яка повинна з'явитися восени цього року. Оновлення сервісу також торкнуться Mac через незначні зміни в iTunes (більш суттєві зміни в iTunes для Mac з'являться в наступному році) і новий додаток для Apple TV під керуванням tvOS.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.