Вийшло масштабне оновлення Hearthstone: Heroes of Warcraft для iPhone і iPad


27/04/2016 - 16:30
Категорія: 

Компанія Blizzard випустила довгождане оновлення для Hearthstone: Heroes of Warcraft, яка повністю змінила гру з 50-мільйонною аудиторією. Як тепер будуть виглядати битви в нових режимах - розглянемо в матеріалі нижче.

Для початку про передумови. Кардинальна зміна наявної "позначки" було не просто бажаним, а необхідною умовою подальшого розвитку найпопулярнішою карткової колекційної гри в світі. По-перше, весь 2015 рік абсолютна більшість гравців використовували всього декілька топових архетипів колод, деякі з яких (наприклад, гаряче "улюблений" всіма секретодін) істотно порушували баланс гри. По-друге, був значно піднято поріг входу в гру для новачків, яким було вкрай складно отримати необхідну кількість карт для складання конкурентноздатних колод.

"Пробудження древніх богів" привнесло, в першу чергу, два нові режими - вільний і стандартний. Перший нічим не відрізняється від старого Hearthstone і гарантовано стане тренувальним полігоном для обкатки нових колод. Рейтингові ж бої будуть проходити виключно в стандартному режимі, який не дозволяє використовувати карти з доповнень «Прокляття Наксрамаса» і «Гобліни і гноми».

Що стосується ігрового процесу, то з виходом 134 нових і "Нерф" ряду старих карт Blizzard практично примушує гравців використовувати богів Азерота. З одного боку, це помітно освіжить "мету", з іншого - багато геймери вже не перший місяць нарікають на те, що причиною такої диктаторської політики є зовсім не прагнення привернути нових користувачів, а банальне бажання отримати чергову хвилю донатів. Втім, слід віддати належне розробником за спрощення переходу до нового аддона для старих користувачів - карти з "Наксрамаса" і "ГВГ" можна буде розпорошити за повну вартість, а сьогодні вранці кожен геймер отримав карту бога К'Туна і 3 набори карт "Пробудження древніх богів ".

 Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.