The Tiny Bang Story - популярний квест для iPhone, iPad і Apple TV


03/03/2016 - 08:00
Категорія: 

Світовий ігропром не так часто радує геймерів дійсно якісними проектами, а значить кожен з них гідний докладного розгляду. У сьогоднішньому огляді познайомимося з уже не новим, але дуже захоплюючим квестом The Tiny Bang Story від Colibri Games.

Почнемо, як водиться, з паралелей. "Історія крихітного вибуху" багато в чому нагадує "Машінаріум" чеського гейм-дизайнера Якуба Дворського, якщо говорити про якість реалізації графічного оформлення і загальній атмосфері гри. Детальнейшим чином промальовані локації в сеттингу стімпанк і набір відмінних саундтреків змушують користувача абстрагуватися від навколишнього світу і зосередитися на вирішенні головоломок.

До слова, концентрація уваги тут відіграє не останню роль - в основі геймплея лежить так званий піксель-хантинг або, якщо по-простому, пошук предметів. Згідно вступного ролика, якась карликова планета постраждала від зіткнення астероїда із супутником і розсипалася на шматочки пазлу - саме їх гравцеві доведеться збирати в процесі проходження гри. The Tiny Bang Story - легендарний квест для iPhone, iPad і Apple TV 4

Однак The Tiny Bang Story - це не статична картинка із захованими в структурах елементами, а повноцінний квест, розбавлений різними головоломками і міні-іграми.

Для проходження кожного рівня гравцеві потрібно виконати ряд завдань - знайти необхідні ключі, деталі, шифри для запуску того чи іншого механізму, підібрати потрібну кількість шматочків пазла, пройти міні-ігри і т.д. Наприкінці також доведеться спорудити транспорт для переміщення на наступний рівень - паровоз, ліфт, канатну дорогу.

Загальний рівень складності квесту можна оцінити як "вище середнього", але в найбільш скрутних ситуаціях є можливість скористатися підказками - для їх активації необхідно в процесі проходження рівня відловити певну кількість літаючих всюди мух.

Як вже говорилося вище, оформлення The Tiny Bang Story відрізняється не тільки деталізацією, але і вдало реалізованою атмосферою. Крихітний світ на задвірках Всесвіту підкреслено затишний, про це нагадує практично кожен предмет і персонаж. До слова, персонажі тут зустрічаються виключно в якості декорацій, а головний герой, як такої, і зовсім відсутня. Більш того, ви не зустрінете в грі жодного словесного опису - все те, що відбувається на екрані передається виключно графікою і звуком.

Варто також віддати розробникам належне за повноцінний порт гри на мобільні платформи - iOS-версія The Tiny Bang Story нічим не відрізняється від десктопної. Однак пошук предметів на невеликому екрані iPhone або iPad трохи ускладнюється, тому з недавнього часу гра також доступна на приставках Apple TV.

Версія The Tiny Bang Story TV для телеприставки Apple доступна App Store для Apple TVПриєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.