Стало відомо, коли вийде джейлбрейк iOS 9.3 і iOS 9.3.1


12/04/2016 - 17:30
Категорія: 

Команди розробників Pangu Team і TaiG готують до випуску інструмент для виконання неприв'язаного джейлбрейка для мобільної оперційної системи iOS 9.3. За інформацією китайського видання Yibada, реліз повинен відбутися в найближчі півтора місяця - до початку конференції для розробників WWDC 2016, котра вже запланована на червень 2016 року.

В даний час мобільні системи iOS 9.3 і 9.3.1 є найбільш стабільними версіями операційної системи, і Apple не буде випускати великі поновлення до дебюту iOS 10, який відбудеться в рамках WWDС 2016.

Apple серйозно взялася за усунення вразливостей в останніх версіях своєї мобільної операційної системи. Деякі ЗМІ навіть говорили про те, що реліз джейлбрейка для iOS 9.3 може і зовсім не відбутися, оскільки виробник посилив захист ОС для запобігання дій, що дозволяють отримати повний доступ до файлової системи пристрою. Джейлбрейк дозволяє значно розширити функціонал гаджета за допомогою твиков з Cydia, в тому числі, уможливити установку на iPhone, iPod або iPad різних неліцензійних програм.

Проте, умільці активно шукають нові шляхи обходу функцій безпеки Apple. Наприклад, розробник під псевдонімом qwertyoruiop на своєму YouTube-каналі опублікував відео, яке демонструє процедуру джейлбрейка iPhone 6 під керуванням iOS 9.3.

 

 

За даними видання Gospel Herald, команда TaiG тестує джейлбрейк-інструмент для iOS 9.3 і 9.3.1. Розробники підтвердили, що зараз працюють над джейлбрейка для публічної бета-версії 9.3.2, а також ведуть пошук вразливостей, що дозволяють отримати доступ до ядра мобільної операційки.

Користувачам, зацікавленим в джейлбрейк своїх пристроїв, слід остерігатися підроблених інструментів, застосування яких може перетворити гаджет в «цеглина» або зробити його вразливим для шкідливих програм.

Ми будемо тримати вас в курсі подій про розробку джейлбрейка iOS 9.3.1.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.