Faily Brakes - коли раптово відмовили гальма


24/03/2016 - 17:15
Категорія: 

Незважаючи на те, що ключовою особливістю всіх браузерів є відсутність можливості зупинитися, розробниками чомусь не був використаний такий, на мій погляд, очевидний сеттинг, як раптова непрацездатність гальмівної системи в автомобілі. На щастя, це непорозуміння було виправлено девелоперами зі студії Spunge Games з їх новим продуктом Faily Brakes.

Їдете ви, значить, на своєму улюбленому автомобілі по дорозі в нових окулярах, ювелірно прокладену прямо через гірську місцевість. У самий невідповідний для цього момент перед крутим поворотом у вас відмовляють гальма. Ви в паніці, машина хвацько збиває огорожу, і тепер ваш транспортний засіб щодуху мчить по похилій і присмаченою різними твердими і масивними предметами поверхні. Наскільки довго ви зможете зберігати життя протагоніста?

На вашому шляху будуть виникати дерева і каміння - це з того, що легше. Якщо любите більш серйозні складності, то ось вам проїзд через щільний рух поперечної автомагістралі, затяжні стрибки на авто через обриви, перетин залізничних колій, захоплююча їзда по вузьких мостах і так далі. Під час всього цього стрімкого божевілля, крім ювелірного ухилення від декорацій локації, не буде зайвим збирати монетки і бонуси у вигляді щита, який на час робить вас абсолютно невразливим.

Змогли заробити 100 монет, отримаєте можливість виграти нове авто. Автомобільний парк досить значний і різноманітний, багатий як сучасними і спортивними моделями, так і машинами, виконаними в стилі ретро. На жаль, відмінності між авто тільки зовнішні, так що швидкість і поведінку в момент заїзду залишаться незмінними. Підбір монет на локації - це самий жалюгідний спосіб заробити на машину, набагато швидше подивитися рекламу або почекати 6 годин, коли прийде новий скриню з монетами.

Гра реалізована в свіжому, яскравому і барвистому форматі. Дуже цікаво спостерігати за тим, що відбувається, особливо коли головний герой після зіткнення з величезним дерев'яним стовпом дуже ефектно пробиває любовне скло, залишає водійську кабіну і стрімко долає дорогоцінні метри. Саме в ці моменти особливо яскраво проявляється емоційна натура колоритного персонажа. В цілому Faily Brakes - це непогана можливість залипнути на нетривалий час, але хітом грі явно не стати.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.