TarDisk Pear - мініатюрна 256-Гб флешка для MacBook


02/11/2015 - 14:30
Категорія: 

Нещодавно Apple зізналася, що продажі ноутбуків MacBook набагато перевищують очікувані показники всупереч спаду на ринку ПК. MacBook - пристрій не з дешевих, тому багато користувачів вважають за краще вибирати більш бюджетні моделі початкового рівня з обмеженим об'ємом внутрішньої пам'яті.

Додаткова пам'ять (як внутрішня, так  і зовнішня) від Apple коштує досить дорого, але знизити витрати можна за рахунок заміни SSD-накопичувача в ноутбуці більш містким або покупки зовнішнього жорсткого диска, який завжди потрібно носити з собою. Можна ще скористатися хмарним сховищем, але тоді буде потрібно постійне інтернет-підключення.

Компанія TarDisk запропонувала своє вирішення проблеми, випустивши портативний накопичувач під назвою Pear. Як видно з знімка, опублікованого нижче, пристрій підключається до ноутбука через роз'єм для SD-карти і не виступає за край, як інші подібні девайси.

За допомогою спеціального додатку для OS X даний гібридний накопичувач здатний об'єднувати локальний жорсткий диск і SD-карту в одного запам'ятовуючого. Єдиний внутрішній твердотільний накопичувач відповідатиме за найбільш часто використовувані файли (подібно Fusion Drive), також передбачена підтримка Time Machine.

TarDisk Pear володіє алюмінієвим корпусом і мікросхемою NAND Flash з 4К- контролером. Єдиний мінус пристрою полягає в тому, що після підключення він стає частиною ноутбука, і його відключення може призвести до втрати доступу до додатків або файлам, які на ньому зберігаються. Але, це єдиний мінус девайса.

 

Накопичувач TarDisk Pear повністю сумісний з великою кількістю жорстких дисків (користувачам 12-дюймового MacBook доведеться придбати спеціальний адаптер), а також з усіма моделями MacBook Air і MacBook Pro, в тому числі і з більш ранніми версіями останнього.

Накопичувач вже доступний у продажу за ціною $149 за модель з об'ємом 128 ГБ. Версія на 256 ГБ обійдеться трохи дорожче - в $399.
Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.