Разом з iPhone 7 Apple випустить нові навушники Beats


05/09/2016 - 08:45
Категорія: 

На прийдешній презентації Apple компанію новим iPhone 7 і 7 Plus складуть навушники під брендом Beats by Dre. Інформацію про це випадково розсекретили самі купертіновці.

Піарники Beats, що називається, «дали маху» - відповідальний співробітник помилково відправив лист із згадкою відразу декількох нових навушників на адресу електронної пошти французького сайту iGen.fr. Ті, зрозуміло, не забули скористатися шансом стати ньюсмейкерами і виклали скріншот з листом (трохи пізніше, правда, він був видалений).

У документі йдеться про те, що на презентації, цитата, «буде показана підбірка продуктів від Beats by Dre».

Неясно, про яких навушниках йдеться - апгрейд вже існуючих або абсолютно нових. Але їм в будь-якому випадку стати власником нового кабеля Lightning, адже у Apple в планах є відмова від традиційного роз'єму для навушників в iPhone 7 і 7 Plus.

За останніми даними, Apple веде роботу і над бездротовими навушниками під брендом AirPods. Вони сумісні з iPhone 7, але поставлятися в одній коробці з новим флагманом не будуть - в коробку покладуть тільки нові EarPods з Lightning-коннектором і адаптер.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.