Apple представить нові MacBook Pro, iMac і Thunderbolt Display в жовтні на окремому заході


03/09/2016 - 12:30
Категорія: 

За відомостями Bloomberg, захід Apple, запланований на 7 вересня, буде присвячено більшою мірою релізу iPhone 7. Також видання дізналося відразу про чотирьох інших пристроях Apple нового покоління - моноблоках iMac, ноутбуках MacBook Pro і Air, а також про 5К-дисплеї, публічна демонстрація яких запланована в рамках окремого заходу.

З усього перерахованого дивує хіба що новий Air - ЗМІ вже давно поховали «повітряний» ноутбук, адже після виходу MacBook розвивати лінійку Air не дуже-то логічно. З іншого боку, компанія випустила iPhone SE для шанувальників старих версій iPhone і цілком могла б застосувати цей принцип і до MacBook Air, адже фанатів у «повітря» як і раніше більш ніж достатньо (як через габарити, так і з-за ціни - це найдоступніший ноутбук Apple).

Bloomberg вдалося дізнатися дещо і про технічні характеристики новинок. За даними, MacBook Air і Pro нового покоління отримають порт USB-C, а iMac - нову відеокарту від AMD. MacBook Pro також обзаведеться інноваційною клавіатурою від MacBook і допоміжної OLED-панеллю для функціональних клавіш під назвою «Dynamic Function Row».

Також повідомляється про те, що Apple і LG спільними зусиллями розробили і випустили зовнішній дисплей з 5К-дозволом.

Презентація нових комп'ютерів Apple, за чутками, відбудеться в жовтні.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.