Новий MacBook Pro буде оснащений датчиком Touch ID


06/07/2016 - 17:30
Категорія: 

Оглядачі зарубіжних IT-видань вважають, що в цьому році Apple має намір значно оновити лінійку лептопів MacBook Pro. Крім усього іншого, нова модифікація зменшить вагу, стане ще тонше і обзаведеться сканером Touch ID, що зчитує відбитки пальців.

Журналісти 9to5Mac вважають, що дактилоскопічний датчик буде вбудований в кнопку харчування ноутбука. По крайней мере, це було б найочевиднішим рішенням інженерів. Чутки про нововведення були отримані від анонімних джерел, але у оглядачів є причини вважати цю інформацію умовно достовірною.

Що стосується відповідних програмних змін, то відомо, що в macOS Sierra з'явиться опція авторизації за допомогою Apple Watch. Цілком ймовірно, що у неї буде і альтернатива - вхід в систему за допомогою сенсора відбитка пальців. Хоча на даний момент про це немає ніяких явних свідчень.

http://xn--e1aed3at4e.xn--90ais/

Реліз оновленої лінійки відбудеться імовірно восени. Очікується, що Apple випустить нові модифікації як 13- так і 15-дюймової моделі MacBook Pro. Швидше за все, купертіновці представлять ноутбуки одночасно з випуском macOS Sierra. Також можливо, що презентація лептопів пройде спільно з анонсом iPhone 7 і другого покоління Apple Watch.

Анонімне джерело повідомив журналістам і про оснащення нових MacBook Pro сенсорною панеллю (OLED), яка повинна буде замінити функціональні клавіші на клавіатурі.

Само собою зрозумілим є і обладнання новинок більш потужними процесорами і графічними чіпами.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.