Раннер Chameleon Run для iPhone, iPad і Apple TV - переможець Apple Design Awards


06/07/2016 - 17:15
Категорія: 

Нещодавно були підведені підсумки щорічного конкурсу Apple Design Awards, на якому купертіновці нагороджують найцікавіші з точки зору візуального оформлення ігри та програми для iOS і OS X. Почесне місце в списку зайняв і представник жанру Раннер - Chameleon Run від студії Noodlecake Studios.

Марно очікувати від нових раннерів чогось революційного - все, що можна було придумати, вже давно було придумано. Сам жанр належить швидше до розряду таймкіллерів, творці яких рідко турбуються про унікальність своїх проектів, роблячи ставку на особливості ігрового процесу. В цілому, не є винятком з цього правила і Chameleon Run. Його розробники не стали вигадувати велосипед і залишилися в рамках заданого жанру, хіба що злегка підкоригувавши геймплей.

У грі немає меню і зайвих вступів - тільки-но ми запускаємо Раннер, як перед нами відкривається світ різнокольорових платформ і найрізноманітніших перешкод, які належить рівень за рівнем долати головному герою - маленькому спритному чоловічкові.

На відміну від стандартних представників жанру, в Chameleon Run геймера чекатимуть дещо змінені правила гри - важливо буде не стільки долати перешкоди, як вчасно міняти власну забарвлення відповідно до зміни кольору платформ, не забуваючи при цьому збирати необхідне для переходу до наступного етапу кульки і кристали. Персонаж буде залишатися живим навіть при падінні в безодню, за умови, що він встиг вчасно «перефарбуватися». Єдина перешкода, яка здатна буде погубити головного героя в будь-якому випадку - різні блоки і платформи чорного кольору.

Так як швидкість гри досить велика, і до того ж в ній є багато сюрпризів у вигляді самовільно змінюючих колір елементів або заважаючих руху вентиляторів, з першого разу подолати навіть початкові рівні буде під силу не кожному. Але і до таких особливостей Chameleon Run можна з часом звикнути, тому творці включили в Раннер ще і можливість змагання з користувачами усього світу. Суть змагання полягає головним чином в накопиченні максимальної кількості балів. Для цього необхідно буде проходити рівні гранично швидко, старанно збираючи всі бонуси і ні разу не помиляючись при зміні забарвлення і подоланні перешкод.

За зразково виконані завдання дають нагороди і відкривають нові можливості. Таким чином можна буде отримати, наприклад реактивну дошку або збільшити швидкість бігу персонажа.

Раннер відрізняється і дизайном, за що він і отримав нагороду від Apple. Візуальна складова гри хоча і мінімалістично і виконана в піксельної стилістиці, але все ж реалізована на вищому рівні. Злегка псує враження одноманітне музичний супровід, але при бажанні його можна просто вимкнути.

Крім того в Chameleon Run відсутні вбудовані покупки - кожен з геймерів буде спочатку перебувати в рівних умовах. Гра доступна в App Store за ціною $1,99. Цих грошей вона, як безумовно кращий Раннер 2016 року, точно варто, тому фанати жанру навряд чи пошкодують про здійснену покупку.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.