Instagram 8 для iPhone: чорно-білий дизайн і абсолютно нова іконка


14/05/2016 - 13:00
Категорія: 

Фотосервіс Instagram представив оновлений клієнт для iOS. Додаток отримало серйозно оновлений призначений для користувача інтерфейс з фотографіями великого розміру, змінилася і фірмова іконка.

Розробники відзначають, що іконка в версії 8.0 зберегла в собі впізнавані риси старої. У той же час зображена на ній камера стала простішою, мінімалістичною, а знаменита веселка отримала «друге народження» у вигляді градієнта. Нарешті, нова іконка краще відображає суть самої соцмережі, в якій користувачі регулярно публікують яскраві і красиві фотографії.

Одночасно команда Instagram оновила іконки і інших своїх додатків - Layout, Boomerang і Hyperlapse.

Що до редизайну самої програми, то в Instagram запевняють: все стало простіше, а функції залишилися на своїх місцях. При першому ж погляді на інтерфейс кидається в очі, що він став монохромним: синій колір змінився чорним, а верхня і нижня панель стали прозорими.

За задумом розробників, такий зовнішній вигляд програми допоможе користувачам максимально зосередити увагу на головному скарб Instagram - постах з класними фотографіями. Крім того, тепер в новій версії для iPhone використовуються шрифти, спеціальні адаптовані під операційну систему iOS.Instagram 8 для iPhone

Instagram - безкоштовний додаток для обміну фото і відео з елементами соціальної мережі. Працює з 2010 року, в 2012-му придбана Facebook за $ 1 млрд. Сьогодні користувачі Instagram кожен день викладають в соцмережу понад 80 млн квадратних (як на «моментальних» фотоапаратах Polaroid і Kodak) фотографій і відеороликів.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.