Apple запропонує платне просування додатків в App Store


19/04/2016 - 16:45
Категорія: 

У Apple є «секретна команда», яка розглядає можливі зміни в App Store, повідомляє Bloomberg з посиланням на неназвані джерела. Серед іншого, експерти розмірковують над модифікацією результатів пошуку в магазині додатків. Ідея полягає в наступному: розробники зможуть платити за те, щоб їх продукти відображалися вгорі пошукової видачі.

Така зміна істотно вплине на результати пошуку в App Store. Наприклад, за окрему плату у творця навігаційних карт з'явиться можливість размесить свій продукт в пошуковій видачі по запиту «карти» вище популярних Google Maps і Waze. Такий крок вигідний не тільки для розробників, але і для Apple, у якій з'явиться нове джерело доходу.

За даними інтернет видання Bloomberg, над нововведеннями працює близько ста чоловік, в тому числі інженери рекламного сервісу iAd. Керівником проекту призначений глава iAd Тодд Терези.

Крім платній пошукової видачі, команда розробляє способи поліпшення браузинга для користувачів. Схоже, ініціатива була запущена недавно, і поки невідомо, чи будуть вищезгадані зміни втілені в життя. За своїм звичаєм, Apple не коментує дану інформацію.

Купертіновці вже кілька років працюють над тим, щоб зробити пошук в магазині додатків App Store простіше і зручніше для користувачів (в даний час в магазині налічується близько 1го мільйона найменувань додатків). Ще у недалекому 2012 році Apple придбала пошуковий стартап Stomp, а в минулому році провела реструктуризацію в управлінні, передавши керівництво App Store старшому віце-президенту по маркетингу Філу Шиллеру. Нагадаємо, до цього магазин додатків перебував під керівництвом старшого віце-президента з програмного забезпечення Едді Кью. Примітно також, що в січні нинішнього 2016 року Apple пообіцяла запропонувати нові вакансії співробітникам мережі iAd App Network, яка буде закрита 30 червня 2016 року.


Не знаєте де купити телефон (айфон)? Вибирайте свій майбутній айфона на сайті y.ua. Великий вибір продукції Apple з гарантією якості. Приємні ціни, котрі ваз обов'язково здивують.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.