Чохол Crimson TWO дозволяє використовувати iPhone з двома SIM-картами


02/04/2016 - 11:15
Категорія: 

Коли Apple зробить iPhone з двома SIM-картами, наше щастя буде безмежним. Поки ж, все що залишається власникам кількох активних «сімок» - шукати різного роду «милиці». На Kickstarter якраз збирають гроші на такий.

Як це часто буває, зробити чохол з Dual SIM його авторів змусило саме життя. Член команди Krimston поїхав в 5-денну подорож по США з одним iPhone, включив роумінг даних, і стільниковий оператор прислав йому рахунок на $ 2.000.

Загальний вигляд чохла Krimston TWO, котрий дозволяє використовувати iPhone з двома SIM-картами

Майже стільки ж коштувала сама поїздка! Android-смартфон купувати не хотілося, тримати два iPhone (для дому та роботи) - теж. В результаті і був знайдений несподіваний вихід: дати коханому смартфону можливість працювати з другої SIM.

Так і народився чохол Krimston TWO. Його можливості і правда вражають:\

  • Робота iPhone з двома SIM-картами в одночасному режимі (два радіомодуля);
  • Синхронізація контактів між обома SIM;
  • Режим Hotspot для того, щоб постійно бути в Мережі (через 3G «сімки», розташованої в чохлі);
  • Вбудований акумулятор на 1 700 мАг для більш тривалого часу роботи.

Налаштування аксесуара виглядає дуже простий - досить купити TWO, вставити в нього другу SIM-карту і завантажити на iPhone фірмовий додаток.

Проект вже зацікавив великих інвесторів - в лютому 2016 року Krimston вдалося знайти під свою ідею фінансування в розмірі $ 400 000 і створити готовий продукт для користувачів Kickstarter. Від них розробники сподіваються отримати 100 тисяч доларів, щоб знайти перших користувачів по всьому світу, а також отримати цінні зауваження і пропозиції по продукту.

У роздробі TWO буде коштувати $ 200 і надійде в продаж в листопаді поточного року, але для Бейкерів з «кікстартера» діють особливі умови: ціна від 159 доларів і доставка вже в серпні.


Покупайте и устанавливайте теплосчетчики, которые помогут вам существенно сэкономить деньги на отоплении зимой.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.