Google скопіювала головні функції Android N з iOS 9


13/03/2016 - 09:15
Категорія: 

Вчора Google випустила нову версію своєї ОС Android N. Багато хто припускав, що вихід системи відбудеться тільки в травні на одній з конференцій, але, гугл вирішив не чекати і випустив Android N на два місяці раніше.

Нагадаю, що в новій прошивці є три нових режиму: «мультивіконний», «картинка в картинці» і «швидкі відповіді». Варто зазначити, майже всі користувачі вже відзначили, що аналогічні функції вже давно є в iOS 9.

Мультивіконний режим

Android N - це перша операційна система від Google, з підтримкою цієї функції. З нею користувач може працювати відразу в двох програмах, при цьому розмір вікна регулюється самим користувачем. У перший раз дана функція з'явилася на iPad Pro роком назад.

Картинка в картинці

Черговий новий режим для користувачів пристроїв на базі Android N. C допомогою даної функції, користувач може відкривати на одному екрані два вікна. Для власників iOS-пристроїв ця функція з'явилася разом з виходом iOS 9.

Швидкі відповіді

Ця функція дає можливість користувачу пристрою на Android N можливість відповідати співрозмовнику без виходу з програми або гри. Підкреслю, що дана система повідомлень зроблена в стилі iOS 9.
Нагадаю, що дана прошивка доступна тільки розробникам, які випробовують нову операційну систему. Для рядових користувачів прошивка Android N вийде влітку.

 

 


Зарабатывайте больший деньги на сайте http://iq-option.org/en/. Брокер опционов - это реальный и надежный заработок.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.