«Машина для змішування» - навчальна гра для малюків


03/03/2016 - 08:30
Категорія: 

Розробники гри «Машина для змішування» напевно, пам'ятають своє дитинство, і вже, будучи дорослими, продовжують ставити питання - а що буде, якщо схрестити ведмедя і яблуко? І в розробленому ними додатку для дітей вони прагнуть на це запитання відповісти повністю.

Гра надовго підкорить серця навіть дорослої людини. Малюка ж ця гра приверне так, що ви iPad або iPhone доведеться забирати з працею. Мета гри дуже проста. Є таємничий будинок - то чи лабораторія, чи то чарівний ангар. З одного боку розташовуються неживі предмети, з другого тварини.

Для схрещування треба вибрати одну тварину і один неживий предмет. Тварина і предмет потрапляють в лабораторію. Тиснемо на кнопочку, будиночок почне тремтіти і трястися. Як тільки все закінчиться, через двері що відкриються, і вийде ... Слонозонт !?

На відміну від основної маси дитячих ігор, «Машина для змішування» зроблена реально добре. Вона не пригальмовує, що не нервує кострубатою графікою, не здається дуже простою. Ця гра яскрава і цікава. Відразу видно, що творці підійшли до неї з любов'ю, фантазією і відповідальністю, так як музичний та звуковий супровід також хороший.

До того ж «Машина для змішування» безперечно, добре позначиться на фантазії малюка і дасть можливість йому думати трохи ширше. А ще ця гра, безумовно, дасть йому масу задоволення.

Розрахована гра на дітей у віці приблизно 2-5 років. І, до речі варто відмітити що, вона абсолютно безкоштовна.


Большой выбор колясок для детей на сайте http://kids.akb.ua/kolyaski/kolyaski-trost. Разные детские коляски на любой вкус. Отличные цены на коляски.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.