Гра Skiing Yeti Mountain - Єті лижник для iOS


03/03/2016 - 08:15
Категорія: 

Історія в цій грі починається на вершині гори, де головний персонаж готується, підкорити схил цієї гори. Лижі надів, комбінезон застебнув і тепер він готовий до старту. Але хто це? А це інструктор, який пропонує свої послуги. Герой погоджується і їде за ним.

Спочатку все дуже легко, проте потім, трохи відставши від інструктора, герой втрачає його з поля зору. Приїхавши на місце, знаходить його останки, хтось його розтерзав, схоже це велике і сильне тварина, напевно снігової людини. З цього моменту персонаж вирушає на пошуки Йеті. До речі буде помітити що, управління в грі легке. Ковзай пальцем по екрану, тим самим контролюючи героя.

Гра виконана в піксельному стилі. Однак, незважаючи на те, що така графіка відправляє в минуле років на двадцять, цього не скажеш про ігровий фізики. Переміщення лижника по трасі в своєму розпорядженні деякою романтикою, що істотно збільшує інтерес до проходження гри і пошуку снігової людини.

У Skiing Yeti Mountain є трошки реклами, проте вона зовсім не напружує. Іноді до твого герою будуть під'їжджати різні персонажі, які говорять що вони є розробниками гри. Вони ненав'язливо пропонують зробити внесок у фонд гри. Загалом, забирається реклама в кілька американських баксів.

В цілому, гра дуже захоплююча і цікава. Підкоряючи снігові схили гір, не помічаєш, як пролітає час. Вся увага приковується до пошуку снігової людини, а знайдеш його чи ні, залежить лише від тебе!


Качественное продвижение сайтов от SEO компании IntLab. Тщательный подбор ключевых слов и правильное продвижение - это IntLab.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.