Geometry Wars 3: Dimensions - доза спецефектів і трохи геометрії


01/03/2016 - 08:30
Категорія: 

Будучи звичайним додатком, призначеним для перевірки справності контролера Xbox, Geometry Wars поступово перетворився в повноцінний ігровий продукт. Перша частина Geometry Wars завоювала почесне місце в топі найбільш завантажуваних ігор цифрового магазину Xbox Live. Пізніше вийшло продовження, яке піднесло гравцям чимало приємних сюрпризів і зуміло здобути величезну кількість позитивних відгуків різних видань.

Восени 2014 року на консолі минулого і нинішнього покоління, а також на ПК виходить третя частина Geometry Wars, що отримала в свою назву приставку Dimensions. Пізніше, в минулому році, триквел аркадной серії силами студії Lucid був портований на iPhone і iPad ... Давайте ж розберемося що саме представляє з себе Geometry Wars 3: Dimensions?
Geometry Wars 3: Dimensions - яскравий представник аркадних шутерів в світі геометричних битв.

Можна сміливо сказати, що Geometry Wars 3: Dimensions є однією з найкрасивіших ігор в App Store. Весь ігровий процес рясніє яскравими неоновими фарбами, іскрами від розбитих противників і рясніє великою кількістю красивих спецефектів. Все що відбуваються на екрані нагадує симбіоз фільму «Трон» і парад феєрверків на головне свято в вашому місті.

 

 

Однак навіть самі строкаті епітети не зможуть передати всю ту красу, що відбувається Geometry Wars 3. Це треба бачити особисто або хоча б поглянути на трейлер гри.

Звук і музичний супровід також не відстає за рівнем якості. Проходження того чи іншого рівня супроводжується приємно підібраною електронною музикою, що лише додає темп і без того швидкого ігрового процесу.

Geometry Wars 3: Dimensions - це море фану, веселощів і геймерского адреналіну. Основна кампанія гри подразделена на понад 50 різних рівнів. Кожен піднесений в різних геометричних локаціях, які попутно можуть зміняться або самознищується в перебігу декількох хвилин.

Ворогів у Dimensions також чимало і у кожного своя стратегія. Одні ухиляються від наших пострілів, інші розпадаються на ще подібних собі, інші і зовсім злітаються на наш дрон, немов бджоли на мед. Нашим же метою є набір максимальної кількості очок.

Рівні розділені на кілька режимів: від банального знищення ворожих трикутників за час до цікавого режиму, в якому ми можемо стріляти лише перебуваючи в спеціальних капсулах. Словом, всі рівні по своєму унікальні і набриднути своєю одноманітністю чи зможуть.

Також Geometry Wars 3 присутні боси, яких можна цілком легко знищити, однак таким чином гравець навряд чи зможе заробити велику кількість очок. Подібні поєдинки є відведення бойового вогню від ворожого квадрата, який бажає нашого знищення. У дії все це виглядає кумедно і цікаво.

По закінченню кожного рівня нам нараховують кредити, за які гравець може оновити свого дрона і його маленького помічника. У грі присутні спеціальні удосконалення доступні в одиничному запасі, але здатні знищити всіх супротивників в особливо спекотні моменти.

Крім основної кампанії, Dimensions може запропонувати класичний режим і бонусні рівні, які запропонують гравцеві спробувати удачу і набрати максимальну кількість очок на спеціальних аренах. Складно сказати, що в даних режимах можна знайти той самий хардкор, але можливо сподобається тим хто хоче позмагатися зі своїми друзями за п'єдестал лідерства.

Хочеться відзначити і управління. Хлопці зі студії Lucid, знайомі багатьом по 2K Drive, постаралися і відтворили зручне управління для сенсорних екранів. Управління дроном виконується лівим стіком і реалізована стрілянина з автонаведенням. По можливості можна вимкнути цю функцію і змінити становище стіків, підігнавши управління з свої звички і вимоги.

Geometry Wars 3: Dimensions - відмінний аркадний шутер повний яскравих фарб, що носить одну єдину мету - надати гравцеві масу задоволення від ігрового процесу. І це у нього виходить з лишком. Третя частина Geometry Wars, немов сильний наркотик поневолює проходити рівень за рівнем, намагаючись домогтися максимальної кількості очок. Відмінна гра, не інакше.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.