Apple представить нові пристрої 15 березня


02/02/2016 - 20:30
Категорія: 

За останні кілька тижнів в мережі не раз з'являлися чутки про нові пристрояї, які купертіновці повинні представити на початку цього року. За даними джерел, вже в березні Apple може показати новий 4-дюймовий смартфон, iPad Air 3 і приділити увагу Apple Watch.

Сьогодні журналісти 9to5mac з посиланням на власні джерела поділилися новою інформацією. За словами авторів ресурсу, презентація новинок може відбутися вже 15 березня. Однак не виключено, що в майбутньому дата трохи зміниться.

Як вже було сказано вище, джерела вважають, що в рамках першої цього року презентації Apple представить новий iPad Air, який отримає 4 ГБ оперативної пам'яті, надчіткий дисплей і чотири динаміки, і iPhone 5SE з 4-дюймовим дисплеєм і досить потужною начинкою.

Що стосується Apple Watch, то в рамках майбутнього заходу купертіновці, швидше за все, покажуть кілька нових ремінців і випустять фінальну версію watchOS 2.2. Нагадаємо, що остання зараз знаходиться на стадії бета-тестування.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.