У App Store вийшла головоломка Cut the Rope: Magic для iPhone і iPad


22/12/2015 - 09:45
Категорія: 

Серед розробників ігор ніхто не вважає негожим експлуатувати одну і ту ж ідею, використовуючи її в дюжині одноманітних проектів. Знайомі з формулою успіху і в компанії ZeptoLab - їх дітище «Cut the Rope» перетворилося в серію малоразлічіми ігор, об'єднаних спільним героєм тролем Ам Нямом.

Нічого поганого в цьому немає - всі частини серії мають свою аудиторію і приносять дохід своїм творцям. І поки ідея не набридне користувачам, її будуть використовувати девелопери.

Напередодні відбувся реліз чергового представника серії про пригоди Ам Няма - «Cut the Rope: Magic». На цей раз головному героєві належить боротися зі злим чарівником, які вкрали у маленького троля його улюблені солодощі. Головною «фішкою» гри є та сама магія, яка згадується в назві - Ам Ням здатний перевтілюватися в риб, птахів, збільшуватися і зменшуватися в размерах.

 

 

У грі більше сотні нових головоломок, покращена графіка, новий саундтрек і складний бос. Розробники обіцяють незабаром додати додаткові рівні і ще пару-трійку магічних здібностей для головного героя.

На відміну від Cut the Rope 2, новинку можна пройти без вбудованих покупок, хоча час від часу в грі будуть зустрічатися нагадування про їх наявність.

Вартість Cut the Rope: Magic в App Store становить усього $0.99.

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.