Джейлбрейк iOS 9.2 знаходиться на завершальній стадії розробки


22/12/2015 - 09:30
Категорія: 

jailbreak ios 9

Незважаючи на те, що новини про розробку нового джейлбрейка з'явилися тільки зараз, він, з високим ступенем імовірності, може бути випущений в самому найближчому майбутньому. Принаймні, про це заявили постійні партнери TaiG, автори репозиторію 3K Assistant.

Згідно зі звітом оглядача Стівена Чана, відомого своїми точними прогнозами щодо дат випуску джейлбрейк-рішень, на китайському сайті Weibo було розміщено повідомлення від 3K Assistant, в якому вказувалося про швидке релізі утиліти призначеної для злому iPhone і iPad під управлінням iOS 9.2.

На жаль, те саме повідомлення на Weibo було незабаром видалено, проте його скріншоти можна подивитися у звіті Стівена Чана. Крім того, ще в одному китайському блозі маються подробиці про хід роботи над новим джейлбрейком, які підтверджують повідомлення від партнерів TaiG. Зокрема, мова йде про завершальний етап роботи над утилітою. А це означає, що чекати релізу залишилося зовсім недовго. Можливо навіть хакери зуміють приспіти з випуском джейлбрейка до свят, що можна буде розцінювати, як скромний, але приємний подарунок до Різдва або Нового Року.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.