Оновлення Real Racing 3 принесло в гру суперкари


04/12/2015 - 15:00
Категорія: 

На цьому тижні найпопулярніший мобільний гоночний симулятор Real Racing 3 отримав чергове оновлення. На цей раз апдейт привніс у гру нові автомобілі, події та випробування.

Офіційний список змін і доповнень версії Real Racing 3 під номером 4.0.1 виглядає наступним чином:

  • Кернуйте одним з чотирьох ексклюзивних автомобілів планети - Сідайте за кермо Lamborghini Huracán LP 610-4, Aston Martin Vulcan, Koenigsegg Regera і McLaren MP4-12C Spyder.
  • Найбільше випробування для вашого гоночного майстерності - Візьміть участь у події "Череда випробувань" і отримайте шанс виграти Aston Martin Vulcan та інші фантастичні нагороди! Початок 1-го грудня.
  • Випробуйте свої навички у події "осідлати бурю" - Візьміть участь у цьому насиченому випробуваннями спеціальній події і виграйте Lamborghini Huracán LP610-4. Початок 10-го грудня.
  • Візьміть участь у події "Неподільна влада" - Відчуйте міць Koenigsegg Regera, автомобіля з найшвидшим у світі розгоном і виграйте такий же в спеціальній події! Початок 24-го грудня.
  • Турнір "Speedrush TV" повертається - Візьміть участь у третьому сезоні випробування і почніть Новий рік з новим McLaren 12C Spider. Початок третього січня.
  • Поліпшені гоночні команди - Змагатися з друзями стало набагато цікавіше завдяки додатковим командним нагородам, командним цілям, пошуку і багато чому іншому!

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.