Додаток Tuture вирішить проблему з пошуком автомобіля на парковці


25/11/2015 - 16:15
Категорія: 

Фірмовий картографічний додаток Apple може вирішити проблему з пошуком автомобіля / скутера / мотоцикла на парковці, але для цього потрібно виконати головну умову: користувач повинен не забути відкрити програму і поставити мітку на карті. Додаток під назвою Tuture дозволяє забути про цю рутину раз і назавжди: він самостійно зберігає розташування машини і дозволяє легко знайти її на карті, не докладаючи ніяких зусиль.

Tuture працює в автоматичному режимі. Досить запустити додаток і можна забути про нього. Коли вам знадобиться згадати, де ви припаркувалися, просто запустіть Tuture, і ви побачите, де знаходиться автомобіль - автоматично і без будь-яких спеціальних приладів.

Щоб користуватися автоматичними функціями, необхідно мати iPhone 5s, 6, 6 Plus, 6s або 6S Plus. Якщо у вас більш молодша модель, програма теж згодиться, але тоді доведеться користуватися кнопкою ручного визначення місцезнаходження.

Tuture сповіщає про припинення своєї роботи шляхом направлення повідомлення з проханням натиснути кнопку для перезапуску програми. Це актуально, наприклад, у випадку перезавантаження, розрядки смартфона і т.д.

Знайти машину допомагають дві вкладки. Вкладка «Карта» інформує про місцезнаходження машини і самого користувача, а вкладка «Історія» показує, де він паркувався раніше із зазначенням термінів стоянки. Ця вкладка дозволяє дізнатися і останнє місце стоянки. Після запуску вас попросять повідомити адресу електронної пошти (який потрібно відправити протягом 2 днів), модель і марку вашого автомобіля для полегшення його пошуку.

Перелік основних функцій програми:

  • автоматичне визначення місцезнаходження автомобіля при стоянці поза парковкою і паркувального місця при стоянці на парковці;
  • підготовка звіту про всі минулі випадки, коли машина паркувалася;
  • можливість видалити історію паркування машини;
  • автоматичне оповіщення про припинення або про призупинення роботи додатка;
  • оповіщення в режимі реального часу про виявлений способі переміщення користувача (про те, чи йде він пішки, біжить, їде в машині);
  • можливість визначення місцезнаходження вручну.

Додаток Tuture повністю безкоштовне і сумісний з пристроями на iOS 7.1 і вище.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.