«Knotmania» - «заплутана» головоломка 2 Think Games


25/11/2015 - 16:15
Категорія: 

Італійська команда 2ThinkGames взялася за розробку унікальної головоломки під назвою «Knotmania», реліз якої намічений на початок наступного року.

«Knotmania» - це основана на фізиці головоломка в науково-фантастичному сеттінгу. Під час космічної експедиції її учасниками була виявлена ​​цікава форма життя. Ці істоти володіли тілом ниткоподібної форми, за що і отримали назву Strings. Однак досліджувати їх більш детально не представлялося можливим, оскільки Strings були сплетені один з одним у вузли.

Гравцям «Knotmania» необхідно не тільки розплутати цих іншопланетян, але і зробити це якомога швидше або за меншу кількість ходів. І пам'ятайте, Strings - живі і поводитися з ними потрібно дбайливо.

«Knotmania» - цікава головоломка і, разом з тим, складна, оскільки чим далі гравець зайде у своїй справі, тим більш складні вузли його чекатимуть. Приступити до розплутування можна буде вже в січні 2016 року - саме тоді «Knotmania» повинна з'явитися в App Store.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.