SEGA випустила новий футбольний менеджер Football Manager Mobile 2016


25/11/2015 - 16:15
Категорія: 

скачать футбол айфон

Компанія SEGA випустила новий мобільний симулятор футбольного менеджера для iPhone і iPad. Нова гра отримала назву Football Manager Mobile 2016.

Football Manager Mobile 2016 - це найшвидший спосіб привести ваш клуб до слави, зробивши наголос на тактику і трансфери. Нам дозволено стати главою управління будь-якого клубу однієї з 14 доступних в грі країн (включаючи головні європейські ліги). Вам належить вести клуб до слави і зробити так, щоб гравці, вболівальники і керівництво клубу залишилися задоволені.

Football Manager Mobile 2016 може похвалитися величезними тактичними можливостями, ми зможемо вибрати, в яку зону віддавати передачі і навіть керувати воротарем.

Про можливості складання команди, купівлі-продажу та оренди футболістів навіть і говорити не доводиться. В іграх серії Football Manager від SEGA це завжди було реалізовано в кращому вигляді.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.