«Futurama: Game of Drones»: подробиці про гру по всесвіту «Футурама»


25/11/2015 - 15:45
Категорія: 

Радісна новина про швидке поява на світ мобільної гри за мотивами мультсеріалу «Футурама» була опублікована на сайті playfuturama.com ще влітку цього року. Проте, за винятком фрази «mobile game coming soon», ніякої додаткової інформації не послідувало і лише вчора з'явилися свіжі подробиці.

Компанія Fox Digital Entertainment спільними силами з німецькою студією Wooga планує випустити гру для мобільних пристроїв по всесвіту Futurama. Гра вийде під назвою «Futurama: Release the Drones». До участі над проектом були залучені такі відомі особистості, як колишній співробітник Telltale Games і LucasArts Дейв Гроссман, Джонатан Майерс («Game of Thrones: Ascent») і Патрік Веррона, один з авторів серіалу.

Гравці тайтла продовжать справу героїв «Футурами» - приєднаються до команди «Міжпланетний експрес» і займуться доставкою вантажів. Тільки не особисто, а за допомогою дронів. Всі події розгортатимуться у вже знайомих шанувальникам ситкому локаціях.

На даний момент ніякої інформації про дату виходу тайтла немає.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.