Перші відеоогляди Apple TV 4G від провідних світових видань


30/10/2015 - 10:45
Категорія: 

Вихід фірмової телеприставки Apple TV 4G очікувався досить давно, почасти тому її реліз викликав настільки широкий інтерес. Офіційні продажі пристрою стартують завтра, а провідні технообозревателі вже поділилися своїми враженнями. 

Отже, Apple TV 4G була анонсована у вересні разом з новими iPhone 6s / Plus і iPad Pro. Відтепер розробники зможуть створювати для приставки додатки, що зробить сучасний телевізор ще більш інтерактивним.

Для роботи з контентом пристрій оснастили 64-розрядним процесором Apple A8, модулями Wi-Fi, Bluetooth і ІК-портом, а також інтерфейсами HDMI і USB-C. У комплекті присутня пульт керування з вбудованим гіроскопом і сенсорною панеллю замість звичного фізичного маніпулятора. Крім того, тепер телевізійним контентом можна буде керувати за допомогою Siri.

Редактори видань The Verge Нілай Патель і Re / Code Уолт Моссберг у своїх оглядах зійшлися на думці, що Apple вдалося випустити дійсно революційний для свого сегменту продукт, який непорівнянюється з більшістю представлених на ринку аналогів. Тим не менш, були відзначені і недоліки - мізерний вибір додатків і відсутність можливості використовувати Siri при пошуку в App Store.

Оглядач CNET Девід Катцмайер залишився вельми задоволений ігровими можливостями Apple TV 4G, а також новим пультом управління. Тим не менш, він зазначив досить високу вартість телеприставки і також відзначив недостатні можливості віртуального асистента Siri.

Христина Уоррен з Mashable назвала новий пульт Apple TV 4G фантастичним, а також вельми схвально відгукнулася про інтерфейс нової операційної системи TV OS. Недолік додатків вона порахувала тимчасовим явищем, а робота Siri журналістку повністю задовольнила.

Ведучий колонки технологічних новин з The Wall Street Journal Джеффрі Фаулер протягом тижня тестував нову телеприставку Apple і прийшов до висновку, що головним нововведенням стали саме додатки з App Store. На його думку, не тільки ігри, але і безліч корисних програм дозволять користувачам по іншому поглянути на телебачення.

Свої перші огляди Apple TV 4G також опублікували USA Today, New York Times і ряд інших видань, загальне враження - позитивне. Головний недолік, згаданий практично всіма оглядачами - це мала кількість готових додатків для телеприставки, але, очевидно, незабаром ситуація зміниться в кращу сторону.


Закажите профессиональный внешний маркетинговый аудит, который поможет повысить маркетинговое состояние вашей компании.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.