«Dead Effect 2» - ефектний FPS з елементами RPG


30/10/2015 - 09:00
Категорія: 

Вчора відбувся реліз ефектного Sci-Fi зомбі-шутера від першої особи з елементами RPG «Dead Effect 2» від компанії BadFly Interactive. Як і очікувалося раніше, іграшка поширюється абсолютно безкоштовно.

Події Dead Effect 2 розгортаються на блукаючій у відкритому космосі станції ESS Меридіан. Головний герой прокидається після якоїсь експериментальної процедури і виявляє, що багато колег вже зовсім не люди ...

«Dead Effect 2» може похвалитися високим рівнем графіки, реалістичною ragdoll-фізикою, високою деталізацією і атмосферних музичним супроводом.

 

 

На ваш вибір в «Dead Effect 2» представлено три персонажа, кожен з яких має свої особливості. Користувача кампанія пропонує користувачам понад 20 годин захоплюючого проходження, протягом якого у нас є можливість розвивати нашого героя. Всього в грі більше 100 апгрейдів та імплантатів, а кількість видів зброї і зовсім перевищує 40 штук. Зброя також піддається поліпшенню.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.