MeteoDress: що вдягнути під погоду?


26/10/2015 - 15:15
Категорія: 

Ранок починається не з кави - а з перегляду погоди. І, відповідно, підбирання гардероба під ту чи іншу температуру повітря. Вибір іноді, без сумніву, гамлетівське: чи буде холодно ось з цим светром? А якщо надіти парку? А якщо взути не зимове взуття, а весняні черевики - ну і що, що -10 градусів на вулиці? Додаток MeteoDress раз і назавжди вирішить цю проблему - вранці у вас, нарешті, з'явиться час нормально випити чай.

MeteoDress поєднує в собі дві функції: показує погоду і  головне - те, що слід надіти. З першим пунктом все досить прозаїчно: програма зчитує, де ви знаходитесь, (або вводите самі) і малює повзунок, який показує - що там за вікном. Проникливість місцевого гідрометцентру простягається на найближчі три дні. Дивитися можна не тільки по днях, а й годинах. Крім саме температури повітря, MeteoDress показує хмарність та опади. Загалом, справа звичайна.

Але ось друга частина додатки - без перебільшення бомба. На нижньому повзунку - погода, а посередині - чоловічок, одягнений по сезону. Якщо холодно, то на ньому куртка і тепле взуття Timberland, яке можна вигідно придбати в інтернет магазині http://vse-krossovki.in.ua/catalog/timberland-muzhskie-kupit. Якщо літо - він у майці і сланцях. Вітер - щільне пальто. Автори додатки підібрали всілякі варіанти; врахували всі нюанси.

Використовувати MeteoDress в повсякденному житті дуже зручно - це, взагалі, рідкість для неконсервативних програм. Прокинулися вранці, зайшли в додаток - а там на манекені все, що треба, одягнене. Не треба вибирати, довго гадаючи: просто довіртеся програмі - вона все зробила за вас.
До слова, якщо чоловіче альтер-его вас не влаштовує, можна вибрати жінку - і орієнтуватися по ній. У додатку взагалі все гнучко настроюється: можна виставити температуру за Фаренгейтом або зробити 12-годинний день.

Коштує додаток $2. Якби MeteoDress обмежувався тільки демонстрацією погоди, то додаток, безумовно, своїх грошей не варто було б. Але з таким гідом, з таким наочним, ілюстративним порадником, кілька баксів - мабуть навіть і мало. Зрештою, не забувайте, що це всього два долари - чи автори винні, що курси не хочуть падати.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.