«Selfie Collage and Slideshow» - програма для створення колажів і слайдшоу


21/10/2015 - 10:00
Категорія: 

«Selfie Collage and Slideshow» - це безкоштовний мобільний додаток для iPhone, iPad і пристроїв на Android, позиціонується розробником, як програма для створення колажів і слайдшоу з селфі, але також здатна брати за основу практично будь-яке зображення.

«Selfie Collage and Slideshow» - ще один спосіб презентації друзям, близьким і просто знайомим ваших фотографій за допомогою слайдшоу, колажів або того й іншого разом.

Працювати з програмою дуже просто. Щоб створити новий проект, досить запустити додаток і знайти в меню кнопку з відповідною назвою. Далі «Selfie Collage and Slideshow» запропонує визначитися з типом проекту:

  • нове слайдшоу з колажем;
  • новий колаж;
  • нове слайдшоу.

При цьому програма здатна використовувати не тільки зображення, які знаходяться на девайсі, а й безпосередньо в процесі створювати нові знімки, звертаючись до камери пристрою.

А при створенні слайдшоу користувачі мають можливість при редагуванні вибирати ефекту слайд і додавати до них іншу текст.

Готову роботу можна зберегти на пристрої або поділитися нею з друзями через соціальні мережі, на зразок Twitter або Facebook.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.