«The Walking Dead: No Man's Land» - мобільна гра по серіалу «Ходячі мерці»


09/10/2015 - 16:45
Категорія: 

Днями до світового релізу добралася нова мобільна гра за мотивами всіма відомого телесеріалу про зомбі-апокаліпсис - «The Walking Dead: No Man's Land».

Вперше про «The Walking Dead: No Man's Land» стало відомо ще влітку минулого року. Тоді з'явилася інформація про те, що телекомпанія AMC довірила розробку гри за мотивами «The Walking Dead» молодому колективу Next Game, який був сформований з вихідців скандинавських компаній Rovio, Supercell і північноєвропейського підрозділи Disney.

У планах у Next Game було відтворити в «The Walking Dead: No Man's Land» атмосферу виживання в інфікованому зомбі-вірусом світі і максимально передати дух серіали. З отриманим результатом праці можна ознайомитися абсолютно безкоштовно.

У «The Walking Dead: No Man's Land», навчена Деріл Діксоном група вижила, і воюватиме проти зомбі не тільки за своє життя, але і спробує врятувати життя інших виживших, які опинилися бранцями Терміноса.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.