«Drylands: Plan B» - перевидання постапокаліптичного екшна Angry Bugs


02/10/2015 - 14:15
Категорія: 

«Drylands: Plan B» - це перевидання постапокаліптичного екшену «Drylands» студії Angry Bugs. Оригінальна гра вийшла в квітні поточного року, але вже через пару місяців з моменту релізу, незважаючи на позитивні оцінки гравців, розробники вирішили трохи переробити своєї продукт.

Причому в першу чергу мова йшла не про якісь перетвореннях графіки, хоча вони теж є, або появі нового контенту. «Drylands: Plan B» - це скоріше економічний план «Б» геймдева, незадоволених обсягами прибутку з оригінальної гри.

На відміну від своєї попередниці цей постапокаліптичний екшен розповсюджуватиметься безкоштовно, але містити буде рекламу. Щоб мінімізувати ризик нервового посмикування повік у граючих, реклама буде з'являтися не під час гри, а при виході в меню і на завантажувальному екрані.

Що до візуальних змін, то «Drylands: Plan B» порадує гравців великим набором фарб. Отже, ласкаво просимо в розорений світ, де єдиною живильною речовиною і цінним ресурсом є «сік» ...

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.