«Paintball 2.0» - аркадний пейнтбол


02/10/2015 - 10:00
Категорія: 

Компанія Snegoffon Enterprises випустила «Paintball 2.0» - мобільну аркаду для iOS і Android. Гравці тайтла візьмуть у руки зброю і спробують ... ні, не знищити супротивників, а залити їх фарбою, адже розробники пропонують нам віртуальний пейнтбол.

Правила гри «Paintball 2.0» прості: бачите ворога, який вискочив з укриття? Стріляйте, не чекаючи, поки він потрапить в вас. Тим більше, чим більше пострілів ви зробите, тим більше очок наберете, підвищуючи свої шанси на успішне закінчення місії.

Власне, всі місії в «Paintball 2.0» - це завдання типу «набери n-ну кількість очок», «набери n-ну кількість очок і дивись, щоб по тобі не потрапили більше 6 разів» або «набери n-ну кількість очок і Не попадіть по заручникам». Загалом, потрібно буквально «розстрілювати» своїх опонентів і при цьому стежити, щоб жертвою не став «заручник» або хтось інший не заляпав вас фарбою.

Всього в грі 44 місії в 5 локаціях - місті, піратській бухті, кладовище, на лісовій галявині і підводному світі. Але це не межа, схоже. У міру просування по карті, завдання будуть ускладнюватися, але і зброя гравця може бути покращено. Також в «Paintball 2.0» існують різні «підсилювачі». І зброя і «підсилювачі» підлягають апгрейду.

Всі пейнтбол-битви досить короткі і не займуть у вас більше 30 секунд. А за їх результатами на рахунок гравця будуть надходити «шестерні» - бали. Саме їх можна буде витратити на модернізацію бойового арсеналу.

Що стосується графіки, то розробники аніскільки не лукавлять, стверджуючи, що «Paintball 2.0» «яскрава і барвиста». Це дійсно так. До того ж гра безкоштовна, правда має внутрішньоігрові покупки і включає в себе рекламу.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.