Apple просить за блоковий браслет для Apple Watch $1000


15/09/2015 - 09:00
Категорія: 

Через півтора місяця після початку продажів Apple Watch у світі компанія Apple розширила асортимент онлайн-магазину блоковим браслетом для наручного комп'ютера. Користувачі можуть замовити аксесуар для смарт-годинника в кольорі «чорний космос».

Блочний браслет виготовлений з тієї ж нержавіючої сталі марки 316L, що і корпус Apple Watch, і складається з більш ніж 100 деталей. Процес обробки настільки точний, що виготовлення всіх компонентів одного браслета займає майже 9:00. Взагалі це пов'язано з тим, що ланки відрізняються за розміром, стаючи все більш широкими ближче до корпусу годинника. Після складання метал чистять вручну, щоб текстура поверхні була ідеальною. Особлива застібка «метелик» складається всередину ремінця. А деякі пластини оснащені простим механізмом фіксації, що дозволяє їх знімати або додавати до них нові - і все це без спеціальних інструментів.

Вартість 42-мм версії аксесуара в кольорі «чорний космос» в роздробі становить $1,049. Термін доставки в онлайн-магазині Apple вказано 3-4 тижні. Попереднє замолення на дану модель Apple Watch можна зробити в інтернет магазині iCon.

У серпні Apple почала продажі комплектів для блочного браслета. Ці блоки, вироблені з того ж сплаву нержавіючої сталі, що і корпус годин, і блоковий браслет, збільшують довжину браслета шириною 42 мм на 40 мм. Вартість комплекту складає 40 американських зелених долларів, термін доставки - 1 робочий день.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.