У iOS 9.1 з'являться Emoji-смайли із середнім пальцем


11/09/2015 - 10:30
Категорія: 

Майже 15 місяців тому в стандарт Unicode був доданий смайл Emoji з непристойним жестом - середнім пальцем. З тих пір ця ідеограма з'явилася в додатку WhatsApp. Навіть Microsoft зробила підтримку такого смайла в Windows 10. Наступна зупинка - операційна система iOS 9.1.

Як повідомляє портал 9to5mac, в оновленні iOS під версією 9.1 з'являться нові смайли Emoji, включаючи і середній палець. Незвичайне рішення для компанії Apple, яка відома своєю толерантністю і прагненням догодити всім. Мабуть, в Apple порахували середній палець досить політкоректним, щоб ввести його підтримку у власну ОС. Зазвичай разом з iOS нові смайли з'являються і на OS X, тому власники комп'ютерів Mac напевно теж зможуть відправляти середній палець співрозмовникам або в секції коментарів на якомусь сайті.

Також з оновленням буде додано безліч інших смайлів на загальні теми, включаючи прапори різних країн і навіть єдинорогів, адже без них позитивне спілкування не може бути повноцінним. Оновлення iOS 9.1 вийде в листопаді, а стабільна iOS 9 «прилетить» на iPhone, iPad і iPod Touch вже 16 вересня.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.