iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня


10/09/2015 - 11:30
Категорія: 

16 вересня відбудеться реліз фінальної версії нової програмної платформи iOS 9, призначеної для iPhone, iPad і iPod touch. Про це повідомив глава компанії з міжнародного маркетингу Філ Шиллер в ході офіційної презентації в каліфорнійському місті Купертіно.

Основними особливостями iOS 9 є поліпшена продуктивність, просунутий пошук за допомогою функції Proactive Assistant, режим економії енергії, маршрути громадського транспорту в Apple Maps, новий додаток Новини з мультимедійним новинним контентом, підтримка програм лояльності в Apple Pay.

Додаток Passbook компанія вирішила перейменувати в Wallet. У новій операційній системі додали можливість використовувати багатовіконний режим на iPad - на iPad Air 2 можна буде працювати з двома додатками одночасно, на більш ранніх моделях - використовувати функцію «картинка в картинці».

В Apple обіцяли, що платформа потребує не більше 1,3 ГБ пам'яті. Час роботи пристрою на iOS 9 збільшено приблизно на годину, а також доступний режим збереження заряду, який дозволить продовжити «життя» смартфона або планшета приблизно на 3:00.

C 16 вересня iOS 9 буде доступна для безкоштовного завантаження на всіх пристроях, на яких підтримувалася iOS 8 - iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPod touch 5G, iPad 2, iPad з дисплеєм Retina , iPad Air, iPad mini і iPad mini з дисплеєм Retina. На iPhone 6s і iPhone 6s Plus операційка буде встановлена ​​за замовчуванням.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.