NTFS for Mac 14 відкриє повний доступ до жорстких дисків для Windows в OS X El Capitan


03/08/2015 - 10:30

В арсеналі компанії Paragon Software Group з'явилася нова версія ПЗ для комп'ютерів під управлінням OS X El Capitan. Пробна версія Paragon NTFS for Mac 14 Preview повністю підтримує новітню ОС і призначена для забезпечення сумісності файлових систем Mac і Windows. Тепер користувачі OS X 10.11 мають повний доступ (читання / запис) до NTFS дисків і пристроїв зберігання.

Так як операційна система OS X El Capitan має нову політику безпеки System Integrity Protection (Захист цілісності системи), яка не дозволяє вносити зміни в системні файли, папки і процеси, забезпечуючи цілісність системи і безпека процесів, більшість старих версій системних утиліт, сумісних з попередніми OS X, просто не функціонують. За заявою розробників, Paragon NTFS for Mac 14 повністю відповідає вимогам нової OS X, забезпечуючи доступ до розділів NTFS в OS X 10.11 El Capitan.

«Ми раді представити вам нове рішення - Paragon NTFS for Mac® 14 Preview, яке зробило повний доступ до розділів NTFS в OS X 10.11 El Capitan реальністю! Воно дозволяє здійснювати такі операції з NTFS-даними, як: читання і запис існуючих файлів, створення і копіювання нових файлів і папок, перегляд вмісту дисків і пристроїв зберігання».

купить iphone 6 астана

Особливості Paragon NTFS for Mac 14 Preview:

  • Працює тільки з OS X 10.11 El Capitan.
  • Підтримка нелатинських символів.
  • Підтримка розширених атрибутів OS X.
  • Ніяких обмежень за розміром файлу / розділу.
  • Гарантія збереження даних файлових систем HFS + і NTFS.
  • Збільшена продуктивність, навіть при значних робочих навантаженнях.
  • Простота установки і використання. Не потрібно додаткової настройки.
  • Швидкість передачі даних порівнянна зі швидкістю файлової системи HFS.

Paragon NTFS for Mac 14 Preview можна скачати на сайті компанії. Програма безкоштовна протягом 60 днів з моменту установки. А ті, хто раніше придбав Paragon NTFS for Mac 12, зможуть безкоштовно оновити її до повної 14-ій версії після її офіційного випуску восени 2015 року.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.